Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Szybki kontakt

GAJ-MAR Gajda Mariusz

Telefon: +48 500 267 962

E-mail: biuro(at)gaj-mar.pl

Trans ID: 88096-3

Firma GAJ-MAR

Firma świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu towarów. Naszą specjalnością są przestrzenne przewozy pod plandeką i paletowe. Preferowane przez nas kierunki to Rosja, Niemcy, Holandia, Hiszpania, Francja, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa. Jednakże zgodnie z życzeniem Klienta jesteśmy w stanie zaspokoić jego potrzeby transportowe także na innych trasach.

Świadczymy usługi transportowe w oparciu o nowoczesny tabor samochodowy. Dysponujemy własnymi pojazdami ciężarowymi oraz środkami transportu współpracujących z nami przewoźników. Realizujemy przewóz towarów
z wykorzystaniem aut o zróżnicowanym przeznaczeniu i zdolnościach przewozowych. W naszym parku pojazdów znajdują się nie tylko standardowe samochody dostawcze, ale także wielkogabarytowe zestawy drogowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma nasza nie stosuje sztywnych stawek przewozowych umożliwiając każdorazowo negocjacje cen. Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia. Gwarancją tego jest wieloletnia praktyka naszych kierowców oraz satelitarny system GPS i GPRS.